Business strategie

„Když jsme do něčeho moc ponořeni nebo se tomu věnujeme už delší dobu, přestáváme vnímat nedostatky. A tak svůj čas, energii i peníze mnohokrát investujeme nesprávně.“

Pedro Gomez

Začínající firmy

Pomůžeme vám rozjet firmu bez průtahů, přešlapů a zbytečných nákladů.

Pro začínající firmy je tvorba účinné a jasné business strategie i firemní struktury naprosto klíčová. Přehmaty a přešlapy stojí zřizovatele zbytečné náklady a spoustu nervů. Využijte naše zkušenosti a nastartujte svůj business „na první dobrou“.

Zavedené firmy

Revize obchodních procesů je čas od času velmi přínosná. Pohled zvenčí, pohled nezatížený každodenní procesní rutinou, velmi často odhalí zjevné provozní i finanční rezervy.

Pomůžeme vám pojmenovat slabiny, vedeni cílem snížit vaše náklady, zjednodušit vaše firemní procesy a zajistit jejich pružnější reakci na nové výzvy.

{:cs}Blog{:}{:en}Blog{:}
  • 20.12.2015
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into […]